Moto-Garage jednym ze sponsorów AGH Racing

Agh Racing zyskało kolejnego sponsora, którym jest Moto Garage. Wspieralismy ich w najnowszym przedsięwzięciu - Formule Student - najwiekszym studenckim wydarzeniu motoryzacyjnym na swiecie! Nasza współpraca z Wydziałem Inżynierii Mechanicznej i Robotyki Akademii Góniczo Hutniczej nie kończy sie jednak tak szybko i mamy w głowie mnóstwo pomysłów na nowe projekty, ale o tym wkrótce...

Mini Jig Frame

Od stycznia 2013 firma MGS buduje proste urządzenie do budowy ram motocyklowych. Istnieje możliwość dowolnej konfiguracji urządzenia w zależności od potrzeb. Na każdą maszynę wystawiamy fakturę VAT. Więcej informacji w zakładce oferta.

Uwaga na kowali motocyklowych

Dynamicznie rozwijający się Polski rynek motocyklowy powoduje powstawanie znacznej ilości firm zajmujących się kompleksową naprawą motocykli powypadkowych. Firmy te nastawione są głównie na szybki, jak im się wydaje zysk, bardzo często kosztem jakości.

2 miejsce w Mistrzostwach Polski Custom i Street - Sosnowiec 2010

Rama oraz wahacz przerobiona przez nasza firmę na specjalne zamówienie Mg-Bikes zajęła 2 miejsce w kategorii street w Otwartych Mistrzostwach Polski Custom. Była to nietypowa przeróbka ramy polegająca na adaptacji wahacza od Triumpha do ramy od Gsxr. Proces przeróbki ramy praz wahacza zobaczycie na 4 stronie w zakładce realizacje. Poniżej przedstawiamy efekty pracy Mg-Bikes:

Nowa siedziba Moto-Garage

2009 rok - nowa jakość firmy Moto-Garage

Od 20 Grudnia zapraszamy do nowej siedziby firmy Moto-Garage w Busku Zdroju.

  • 300m powierzchni warsztatowej 
  • 120m salon motocyklowy 
  • komora lakiernicza 25m 
  • lokalizacja przy głównej trasie Kielce-Tarnów.