Firma

Nie robimy Customów, nie jeździmy na modne ostatnim czasem festiwale i spotkania kumpli, nie zabiegamy o rozgłos, nie wysyłamy zdjęć do zaprzyjaźnionych pisemek, nie przyjeżdża do nas telewizja, nie piszą o nas w gazetach, nie rozdajemy kalendarzy z gołymi laskami, nie wysyłamy kartek i swiątecznych smsów, nie wykupujemy artykułów sponsorowanych na Pudelku - po prostu robimy swoje...

Kilkuletnia praktyka w naprawie motocykli powypadkowych zaowocowała otwarciem jak najbardzej profesjonalnego warsztatu. Nasz warsztat wyposażony jest w najnowocześniejsze urzadzenia, które mają nam ułatwić pracę. Pozwala nam to uzyskać satysfakcję kolejnych klientów.

Zajmujemy się głównie naprawą motocykli powypadkowych. Nasza fachowość połączona z wielką pasją do dwóch kółek pozwala nam na realizacje nawet najbardziej złożonych projektów.

Jednak najistotniejszą gałęzią naszej działalności jest prostowanie oraz pomiar geometrii ram motocyklowych stalowych oraz aluminiowych.

Prawidłowy pomiar pozwala nam na bardzo dokładne określenie najważniejszych wartości pomiarowych ram motocyklowych. W naprawianych przez nas ramach kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo użytkowania motocykla,którego jakże istotnym elementem jest zachowanie prawidłowej geometrii układu jezdnego.

Nie musisz martwić się gdzie dokonać naprawy, gdzie i komu zaufać, wystarczy przywieźć motocykl do nas.

Ekipa Moto-Garage

 • Krzysiek - Senior

  50 lat doświadczenia.

 • Waldek

  To właśnie Wuj pchnał nas na włąsciwą drogę. 

 • Kamil

 • Szczepan

 • Peter

  Żadna rama nie da mu rady. 

 • Zetor